Intencje Mszalne 19- 25.10.2020 r.

 

Poniedziałek 2.11. – DZIEŃ ZADUSZNY

7.00 1. + Janusz Błoński (6rocz.)

2. + Kazimiera Chmiel od Bogusława Bury z rodziną

3. + Anna Mazur od Marii Gliwa

9.00 1. ++ wszyscy wierni zmarli
18.00 1. W intencjach poleconych przez Ojca Świętego Franciszka

2. + Czesława Kotula (2)

3. + Antoni Kalandyk od swatowej Anny

*+Antoni Kalandyk od rodziny Żarów- Pietropawłowsk (Kamczatka)

Wtorek: 3.11

7.00 1. + Bronisława, Józef Żmuda, ++ z rodziny Żmudów

2. + Jan Miciuda od rodziny Goś

3. + Roman Fornal od rodziny Serowik

4. ++ księża proboszczowie i wikariusze budziwojscy

18.00 1. + Aniela, Feliks Materna

2. + Marian Gibała (11 rocz.)

3. + Czesława Kotula (3)

4. O Boże błog. dla Agnieszki w 30 urodziny

*+ Antoni Kalandyk od rodziny Kapłonów – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Środa: 4.11

7.00 1. + Lucjan Borowiec od Lucyny i Andrzeja Borowiec

2. + Roman Fornal od swatów z Rzeszowa

3. + Jan Miciuda od Roberta i Alicji Lekacz

4. ++ księża pochodzący z Budziwoja 

18.00 1. + Czesława Kotula (4)

2. + Eugeniusz Słowik

3. + Longin Pięta

*+Władysław Szwed od Agnieszki i Rafała Matuła – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Czwartek: 5.11

7.00 1. + Anna Mazur od synowej Wiesławy

2. + Maria Rałowska od rodziny Balów

3. ++ siostry zakonne pracujące w Budziwoju

18.00 1. + Czesława Kotula (5)

2. + Janina, Marian, o. Adam Kotula

3. + Stanisław Gliwa

4. + Władysław Szwed od wnuczki Eweliny

*+ Władysław Szwed od Zdzisława Prokop z rodziną – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Piątek: 6.11

7.00 1. + Czesława Kotula (6)

2. + Antoni Kalandyk od Romana Kmiotek z rodziną

3. + Kazimiera Chmiel od Anny i Piotra Szura

4. ++ siostry zakonne pochodzące z Budziwoja

18.00 1. + Marian Gibała (11 rocz.)

2. + Maria Rałowska od siostrzeńca Maćka

3. + Lucjan Borowiec od rodziny Chyłów z Siedlisk

*+ Władysław Szwed od Ryszarda Kalandyk z rodziną – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Sobota: 24.10

7.00 1. + Roman Fornal od siostry Bronisławy z rodziną

2. + Anna Mazur od wnuczki Kasi

3. + Władysław Szwed od Stanisława i Teresy Świder

4. + Antoni, Aniela Lignowski

18.00 1. + Czesława Kotula (7)

2. + Stanisław, Józef Nawój

3. + Anna Baran od wnuków

4. + Wiesław Pasierb od Zarządu i pracowników Firmy „Widok”

*+ Kazimiera Chmiel od wnuczki Eweliny z rodziną – Pietropawłowsk (Kamczatka)

NIEDZIELA: 8.11

7.00 1. + Antonina, Emil Kuczmarz od syna Rafała z rodziną

2. + Wojciech Trela (26 rocz.), ++ z rodziny

3. ++ fundatorzy i budowniczy kościoła w Budziwoju

*+ Kazimiera Chmiel od wnuczki Kingi z rodziną – Pietropawłowsk (Kamczatka)

9.00 1. + Marian Jacek, ++ z rodziny

2. + Czesława Kotula (8)

10.30 1.  + Stanisława Kwaśnik (2 rocz.)
12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Zdzisław Szybka (4 rocz.)
18.00 1. + Waleria, Adam Fyda
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój