I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU-OGŁOSZENIA-6 MARCA 2022 ROKU

 

 1. Trwa nowenna o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. We wtorek Dzień Kobiet – modlimy się za wszystkie kobiety.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej. O 19.00 szkoła duchowości.
 1. W czwartek od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi. O 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania: grupa II – klasa VIIIc i uczniowie spoza naszej szkoły.
 1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.30 i 20.00. Spotkania oazy: 16.30-młodsza, 19.00-starsza.
 1. W sobotę o 10.00 spotkanie scholii parafialnej.
 1. W niedzielę Droga Krzyżowa o 6.30, a Gorzkie Żale o 17.00.
 1. Przyszła niedziela poświęcona jest misjom i nosi nazwę „Ad gentes”-„Do narodów”. Będzie zbiórka do puszek na misje.
 1. Zapowiedzi: Marcin Misztal i Małgorzata Marszałek (zap. I).
 1. Trwamy w przeżywaniu Roku Rodziny. W tym tygodniu prosimy rodziców aby pomodlili się za swoje już dorosłe dzieci. Pomoce do modlitwy są na parafialnym FB, tam też jest nowy filmik o rodzinie pt. „Miłość płodna”.
 1. W dniach 21-22 marca w naszym kościele planowane jest  całodobowe czuwanie modlitewne „Jerycho różańcowe” na intencje pokoju na Ukrainie i o uchronienie Polski od wojny.
 1. W sobotę 26 marca pragniemy zorganizować  wyjazd na plenerową Drogę Krzyżową na Święty Krzyż. Wyjście z Nowej Słupi traktem królewskim. Cena 100 zł – autobus, obiad dwudaniowy, ubezpieczenie. Zapisy z zapłatą w przyszłą  niedzielę.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Pogodne Wzgórze prosimy rodziny z numerów: 88, 82, 80, 78, 76, 72, 68, 66, 64, 56, 54a, 52.
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary ze Środy Popielcowej na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Złożono 18 tys. zł. Pieniądze już zostały wpłacone na konto Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
 1. Dziękujemy za składane dary na pomoc uchodźcom. Część tych darów przez Caritas Diecezjalną została już wywieziona na Ukrainę. Na razie wstrzymujemy zbieranie darów. Za jakiś czas do zbiórki powrócimy. 
 1. Rodziny, które pragną udzielić schronienia uchodźcom w swoim domu prosimy o kontakt z ks. Damianem. Rozdział uchodźców koordynuje Caritas Diecezjalna.
 1. Dzisiaj po Mszach św. jest zbiórka do puszek na pomoc rodzinie z naszej parafii, której spalił się dom. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Dziękujemy członkom Szkolnego Koła Caritas za przeprowadzanie zbiórki.