Intencje Mszalne 18.-24.11.2019

Poniedziałek: 18.11.

7.00 1. + Stanisław Ślawski (18)

2. + Edward Mendoń od Mariana i Anny Fornal

3. + Janina Dudek od Krystyny Bieniasz z rodziną

18.00 1. O zdrowie dla Józefa

2. + Bernadetta pasek, Genowefa, Eugeniusz Tondera

3. + Maciej Węglarz od Anny Jankiewicz i pielęgniarek z anestezjologii i int. terapii – zak. Mszy pogrzebowych

4. + Helena Jacek od chrześnicy Bożeny z rodziną

Wtorek: 19.11

7.00 1. + Stanisław Ślawski (19)

2. + Helena Jacek od Józefa Kocór

3. + Sławomir Paśko od Zofii i Adama Dominów

4. + Piotr Miąsik od ojca

18.00 1. + Maria, Władysław Kość

2. + Longin Pięta od syna Bronisława z rodziną

3. + Tadeusz Domino od chrzestnej Małgorzaty

4. + Zofia Płonka od siostry Marii

Środa: 20.11

7.00 1. + Stanisław Ślawski (20)

2. + Agnieszka Homik od Tomka z rodziną

3. + Maria Paśkiewicz od Doroty i Roberta Pelc

4. + Stanisław Żmuda od Zofii Jacek

18.00 1. + Katarzyna, Mieczysław Sworzeń, Zofia Kempa

2. + Anna Piekiełek od męża i synów

3.  + Kamil Fornal od Jana Bomby z rodziną

Czwartek: 21.11

7.00 1. + Stanisław Ślawski (21)

2. + Stanisław Żmuda od rodziny Słowików

3. + Kamil Fornal od koleżanek z Szopena

18.00 1. + Elżbieta Pączek (2 rocz.), Maria, Józef

2. + Edward Dróbka od syna Zdzisława

3. + Józef Gutkowski od córki Danuty z mężem                                    

Piątek: 22.11

7.00 1. + Stanisław Ślawski (22)

2. + Piotr Miąsik od ojca

18.00 1. + Zofia Głodowska, ++ Jopków i Głodowskich

2.  + Zofia Płonka od męża

3. + Stanisław Konkol od rodziny Tonderów

4. + Agnieszka Homik od Izabeli Kulig i jej mamy Zofii Płonka – ks. Damian poza parafią

Sobota: 23.11

7.00 1. + Stanisław Ślawski (23)

2.  + Teresa czapla od bratanicy Ewy z rodziną

3. + Genowefa Głodowska od córki i wnuków z rodzinami

18.00 1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Eweliny

2. + Czesława Kotula od syna Sławomira

3. + Agnieszka Homik od koleżanek z Liceum Marzeny i Lidii – ks. Damian poza parafią

NIEDZIELA: 24.11

7.00 1. ++ księża rodacy budziwojscy

2. ++ polecani w tegorocznych wypominkach

3. + Genowefa Blachura – siostra śp. Ks. Kazimierza

4. + Bolesław Michalski (rocz.)

9.00 1. + Edward Kmiotek (17 rocz.), Helena, Kazimierz

2.  + Stanisław Ślawski (24)

10.30 1. + Zofia (15 rocz.), Stanisław Szczypek
12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Stanisław bała, Stanisława Wąsacz
18.00 1. + Paweł Ferenc (3 rocz.)
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój