Intencje Mszalne 14 – 20.12.2020 r.

 

Poniedziałek 14.12

7.00 1. + Lesław Paśkiewicz (15 rocz.)

2. + Krystyna Liput (14)

3. + Roman Fornal od Piotra i Iwony Liskowicz z rodziną

18.00 1. + Bronisława Bożek (4 rocz.)

2. + Dominik Kura

3. + Maria Rałowska od rodziny Rałowskich z Drabinianki

*+ Władysława Ciura od sąsiadki Wandy Bieniek – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Wtorek: 15. 12

7.00 1. + Zofia Kościak (21 rocz.), Apolonia, Piotr, Władysław

2. + Krystyna Liput (15)

3. + o. Adam Kotula (1 rocz.) od siostry

4. + Jan Miciuda od Andżeliki i Jacka z dziećmi

18.00 1. + Janina Drążek od córki Ewy z rodziną

2. + Zofia, Jan Dopart, Krzysztof od Stanisławy Szpiech

3. + Anna Mazur od Stanisławy Rudka z rodziną

*+ Władysława Ciura od sąsiadów Hałoń, Balawender, Kuk– Pietropawłowsk (Kamczatka)

Środa: 16.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Krystyna Liput (16)

3. + Maria Rałowska od rodziny Łuczyków

4. + Roman Fornal od koleżanek i kolegów syna Artura z Firmy BSH

18.00 1. + Janusz Bury (3 rocz.)

2. + Bronisław Paśko (2 rocz.)

3. + Bronisław Paśko (2 rocz.) od Andrzeja z rodziną

*+ Władysława Ciura od chrześniaka Mariana z rodziną – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Czwartek: 17.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Krystyna Liput (17)

3. + Jan Miciuda od Andrzeja Noga z rodziną

18.00 1. + Maria, Longin Paśko

2. + Dominik Kura

3. + Maria Rałowska od Drewniakowej z rodziną

4. W intencji Agnieszki w dniu urodzin o Boże błog. i opiekę Matki Bożej od syna i córki

*+ Tadeusz Kozik od Marii i Bogusława Kozik– Pietropawłowsk (Kamczatka)

Piątek: 18.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Krystyna Liput (18)

3. + Anna Mazur od rodziny Kocur

4. + Jan Miciuda od Sławomira Miciuda z rodziną

18.00 1. + Lidia Czopik od Agnieszki Sałabaj z rodziną

2. + Władysława Gawrońska od rodziny z Rzeszowa i Koszalina

3. + Alicja Smalarz od siostry Doroty z rodziną

*+ Tadeusz Kozik od rodziny Siciaków z Częstochowy – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Sobota: 19.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Krystyna Liput (19)

3.  + Roman Fornal od Bogdana Ślemp z rodziną

4. + Maria Rałowska od Marii i Andrzeja Miąsik

18.00 1. + Maria Kawa, Michał Gaweł, Franciszka Skowron

2. + Stanisław Wilk z Lubeni od rodziny Szczygłów

3. + Mieczysław Tłuczek

*+  Tadeusz Kozik od szwagierki z Tych z rodziną– Pietropawłowsk (Kamczatka)

NIEDZIELA: 20.12

7.00 1. + Genowefa, Roman (7 rocz.) Motowidło
9.00 1. + Zofia Chmiel

2.  + Krystyna Liput (20)

10.30 1. + Barbara Żmuda (6 rocz.

*+ Tadeusz Kozik od rodziny Lasotów z Niechobrza – Pietropawłowsk (Kamczatka)

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Zdzisław Ciebiera (12 rocz.)
18.00 1. O błog. Boże dla mamy w 60 urodziny
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój